B37871K5390J070
EPCOSEPCOS
B37871K5390J070 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37871K5390J070
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 390PF 50V NP0 1206
Podatkovni listi: B37871K5390J070.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37871K5390J070
Številka dela B37871K5390J070 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 390PF 50V NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5937 pcs Podatkovni list B37871K5390J070.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija B37871K
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 390pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 390pF Aplikacije Automotive