B37871K5562J062
EPCOSEPCOS
B37871K5562J062 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37871K5562J062
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 5600PF 50V NP0 1206
Podatkovni listi: B37871K5562J062.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37871K5562J062
Številka dela B37871K5562J062 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 5600PF 50V NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4692 pcs Podatkovni list B37871K5562J062.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija B37871K
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena B37871K5562J 62
B37871K5562J62
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 5600pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 5600pF