B37872K1104K072
EPCOSEPCOS
B37872K1104K072 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37872K1104K072
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Podatkovni listi: B37872K1104K072.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37872K1104K072
Številka dela B37872K1104K072 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5010 pcs Podatkovni list B37872K1104K072.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija B37872K
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena B37872K1104K 72
B37872K1104K72
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.1µF