B37920K5270J060
EPCOSEPCOS
B37920K5270J060 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37920K5270J060
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 27PF 50V NP0 0402
Podatkovni listi: B37920K5270J060.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37920K5270J060
Številka dela B37920K5270J060 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 27PF 50V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5741 pcs Podatkovni list B37920K5270J060.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija B37920K
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena B37920K5270J 60
B37920K5270J60
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 27pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 27pF