B37931K5102K060
EPCOSEPCOS
B37931K5102K060 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37931K5102K060
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
Podatkovni listi: B37931K5102K060.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37931K5102K060
Številka dela B37931K5102K060 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 1000PF 50V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3967 pcs Podatkovni list B37931K5102K060.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija B37931K
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena B37931K5102K 60
B37931K5102K60
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 1000pF