B37940K1391J060
EPCOSEPCOS
B37940K1391J060 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37940K1391J060
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 390PF 100V NP0 0805
Podatkovni listi: B37940K1391J060.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37940K1391J060
Številka dela B37940K1391J060 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 390PF 100V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4652 pcs Podatkovni list B37940K1391J060.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija B37940K
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 390pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 390pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency