B37941K5332K060
EPCOSEPCOS
B37941K5332K060 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37941K5332K060
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 3300PF 50V X7R 0805
Podatkovni listi: B37941K5332K060.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37941K5332K060
Številka dela B37941K5332K060 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 3300PF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4209 pcs Podatkovni list B37941K5332K060.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.024" (0.60mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija B37941K
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena B37941K5332K 60
B37941K5332K60
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 3300pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 3300pF