B37950K3332K062
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37950K3332K062
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 3300PF 500V X7R 1210
Podatkovni listi: B37950K3332K062.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37950K3332K062
Številka dela B37950K3332K062 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 3300PF 500V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4039 pcs Podatkovni list B37950K3332K062.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija B37950K
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 3300pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 3300pF Aplikacije Automotive