B37979G1681J058
EPCOSEPCOS
B37979G1681J058 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37979G1681J058
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 680PF 100V NP0 RADIAL
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije B37979G1681J058
Številka dela B37979G1681J058 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 680PF 100V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4712 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Serija B37979G
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena B37979G1681J 58
B37979G1681J58
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Lastnosti -
natančen opis 680pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 680pF