B37979N1101J054
EPCOSEPCOS
B37979N1101J054 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37979N1101J054
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: B37979N1101J054.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37979N1101J054
Številka dela B37979N1101J054 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5032 pcs Podatkovni list B37979N1101J054.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Serija B37979N
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial Druga imena 495-1012-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Lastnosti -
natančen opis 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 100pF