B37979N1330J051
EPCOSEPCOS
B37979N1330J051 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37979N1330J051
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Podatkovni listi: B37979N1330J051.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37979N1330J051
Številka dela B37979N1330J051 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4848 pcs Podatkovni list B37979N1330J051.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Serija B37979N
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 495-3303-2
B37979N1330J 51
B37979N1330J51
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Lastnosti -
natančen opis 33pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 33pF