B37979N5391J000
EPCOSEPCOS
B37979N5391J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37979N5391J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 390PF 50V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: B37979N5391J000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37979N5391J000
Številka dela B37979N5391J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 390PF 50V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4304 pcs Podatkovni list B37979N5391J000.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Serija B37979N
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B37979-N5391-J
ECU-S1H391JCA
ECUS1H391JCA
P4932
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Lastnosti -
natančen opis 390pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 390pF