B37981F1681K051
EPCOSEPCOS
B37981F1681K051 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37981F1681K051
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 680PF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: B37981F1681K051.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37981F1681K051
Številka dela B37981F1681K051 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 680PF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5568 pcs Podatkovni list B37981F1681K051.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Serija B37981F
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial Druga imena 495-3334-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm) Lastnosti -
natančen opis 680pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 680pF