B37984M5224K051
EPCOSEPCOS
B37984M5224K051 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37984M5224K051
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: B37984M5224K051.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37984M5224K051
Številka dela B37984M5224K051 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 0.22UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4010 pcs Podatkovni list B37984M5224K051.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.354" L x 0.295" W (9.00mm x 7.50mm) Serija B37984M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial Druga imena 495-3361-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm) Lastnosti -
natančen opis 0.22µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.22µF