B37986N5472J051
EPCOSEPCOS
B37986N5472J051 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37986N5472J051
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 4700PF 50V C0G/NP0 RAD
Podatkovni listi: B37986N5472J051.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37986N5472J051
Številka dela B37986N5472J051 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 4700PF 50V C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4579 pcs Podatkovni list B37986N5472J051.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm) Serija B37986N
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial Druga imena 495-3380-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm) Lastnosti -
natančen opis 4700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 4700pF