B37987F1223M051
EPCOSEPCOS
B37987F1223M051 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37987F1223M051
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: B37987F1223M051.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37987F1223M051
Številka dela B37987F1223M051 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5275 pcs Podatkovni list B37987F1223M051.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm) Serija B37987F
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial Druga imena 495-3388-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm) Lastnosti -
natančen opis 0.022µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.022µF