B37987M5104K000
EPCOSEPCOS
B37987M5104K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37987M5104K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: B37987M5104K000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37987M5104K000
Številka dela B37987M5104K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5583 pcs Podatkovni list B37987M5104K000.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm) Serija B37987M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-3406
B37987M5104K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm) Lastnosti -
natančen opis 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.1µF