B37988G5474M000
EPCOSEPCOS
B37988G5474M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37988G5474M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 50V Z5U RADIAL
Podatkovni listi: B37988G5474M000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37988G5474M000
Številka dela B37988G5474M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 0.47UF 50V Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5341 pcs Podatkovni list B37988G5474M000.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm) Serija B37988G
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B37988-G5474-M
B37988G5474M
ECU-S1H474MEB
ECUS1H474MEB
P4967
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm) Lastnosti -
natančen opis 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial Zmogljivost 0.47µF