B41042A6186M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41042A6186M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 18UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: B41042A6186M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41042A6186M
Številka dela B41042A6186M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 18UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5813 pcs Podatkovni list B41042A6186M.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija B41042 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 86.35mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 157mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena B41042A6186M000
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 2.1 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 18µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 18µF Aplikacije General Purpose