B41043A6186M
pregled izdelka
Številka dela: B41043A6186M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 18UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: B41043A6186M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41043A6186M
Številka dela B41043A6186M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 18UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5563 pcs Podatkovni list B41043A6186M.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija B41043 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 43.45mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41043A6186M000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 800 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 18µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 18µF