B41044A8477M
pregled izdelka
Številka dela: B41044A8477M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: B41044A8477M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41044A8477M
Številka dela B41044A8477M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5947 pcs Podatkovni list B41044A8477M.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija B41044 Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.411A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41044A8477M000 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 50 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF