B41231A4689M000
EPCOSEPCOS
B41231A4689M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41231A4689M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 68000UF 20% 16V SNAP
Podatkovni listi: B41231A4689M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41231A4689M000
Številka dela B41231A4689M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 68000UF 20% 16V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30347 pcs Podatkovni list B41231A4689M000.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B41231 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8.53A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 495-6141
B41231A4689M
B41231A4689M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 68000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 68000µF