B41231C3279M000
EPCOSEPCOS
B41231C3279M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41231C3279M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 27000UF 20% 10V SNAP
Podatkovni listi: B41231C3279M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41231C3279M000
Številka dela B41231C3279M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 27000UF 20% 10V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56149 pcs Podatkovni list B41231C3279M000.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B41231 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5.41A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B41231C3279M
B41231C3279M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 27000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 27000µF