B41252A7338M002
EPCOSEPCOS
B41252A7338M002 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41252A7338M002
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP-IN
Podatkovni listi: B41252A7338M002.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
640 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41252A7338M002
Številka dela B41252A7338M002 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP-IN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 78937 pcs Podatkovni list B41252A7338M002.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija B41252 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.26A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Druga imena B41252A7338M 2
B41252A7338M2
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3300µF