B41456B7109M000
EPCOSEPCOS
B41456B7109M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41456B7109M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 40V SCREW
Podatkovni listi: B41456B7109M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41456B7109M000
Številka dela B41456B7109M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 40V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9010 pcs Podatkovni list B41456B7109M000.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.406" Dia (35.70mm)
Serija B41456 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 6.3A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena 495-4220
B41456B7109M
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 34 mOhms
Višina - sedež (maks.) 2.193" (55.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 37 mOhm @ 100Hz
natančen opis 10000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 37 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 10000µF