B41458B4689M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41458B4689M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 68000UF 20% 16V SCREW
Podatkovni listi: B41458B4689M000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41458B4689M000
Številka dela B41458B4689M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 68000UF 20% 16V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4069 pcs Podatkovni list B41458B4689M000.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.406" Dia (35.70mm)
Serija B41458 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 13A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B41458B4689M
B41458B4689M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 10 mOhms
Višina - sedež (maks.) 4.201" (106.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 13 mOhm @ 100Hz
natančen opis 68000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 68000µF