B41458B7479M000
EPCOSEPCOS
B41458B7479M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41458B7479M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 47000UF 20% 40V SCREW
Podatkovni listi: B41458B7479M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41458B7479M000
Številka dela B41458B7479M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 47000UF 20% 40V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5074 pcs Podatkovni list B41458B7479M000.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.032" Dia (51.60mm)
Serija B41458 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 13A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena 495-6348
B41458B7479M
B41458B7479M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.874" (22.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 10 mOhms Višina - sedež (maks.) 3.217" (81.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 12 mOhm @ 100Hz natančen opis 47000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 47000µF Aplikacije General Purpose