B41458B8479M003
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41458B8479M003
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 47000UF 20% 63V SCREW
Podatkovni listi: B41458B8479M003.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41458B8479M003
Številka dela B41458B8479M003 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 47000UF 20% 63V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1896 pcs Podatkovni list B41458B8479M003.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.532" Dia (64.30mm)
Serija B41458 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 18A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B41458B8479M 3
B41458B8479M 3
B41458B8479M3
B41458B8479M3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.122" (28.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 9.4 mOhms Višina - sedež (maks.) 4.201" (106.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 mOhm @ 100Hz natančen opis 47000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 47000µF Aplikacije General Purpose