B41458B9339M003
EPCOSEPCOS
B41458B9339M003 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41458B9339M003
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 33000UF 20% 100V SCREW
Podatkovni listi: B41458B9339M003.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
32 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41458B9339M003
Številka dela B41458B9339M003 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 33000UF 20% 100V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1291 pcs Podatkovni list B41458B9339M003.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.028" Dia (76.90mm)
Serija B41458 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 19A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B41458B9339M 3
B41458B9339M 3
B41458B9339M3
B41458B9339M3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.248" (31.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 7 mOhms Višina - sedež (maks.) 4.201" (106.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 mOhm @ 100Hz natančen opis 33000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 33000µF Aplikacije General Purpose