B41505A6109M007
pregled izdelka
Številka dela: B41505A6109M007
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP
Podatkovni listi: B41505A6109M007.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41505A6109M007
Številka dela B41505A6109M007 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13566 pcs Podatkovni list B41505A6109M007.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B41505 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.6A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B41505A6109M 7
B41505A6109M7
B41505A6109M7-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 26 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 25 mOhm @ 100Hz natančen opis 10000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 25 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10000µF Aplikacije General Purpose