B41505F8228M7
pregled izdelka
Številka dela: B41505F8228M7
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Podatkovni listi: B41505F8228M7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41505F8228M7
Številka dela B41505F8228M7 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35007 pcs Podatkovni list B41505F8228M7.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B41505 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.8A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B41505F8228M007 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 85 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 mOhm @ 100Hz
natančen opis 2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 80 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2200µF