B41554B7688Q000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41554B7688Q000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 40V SCREW
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije B41554B7688Q000
Številka dela B41554B7688Q000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 6800UF 40V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5813 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 40V Toleranca -10%, +30%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.406" Dia (35.70mm)
Serija B41554 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 6.2A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B41554B7688Q
B41554B7688Q-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 17 mOhms
Višina - sedež (maks.) 3.217" (81.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 28 mOhm @ 100Hz
natančen opis 6800µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 28 mOhm @ 100Hz 2500 Hrs @ 125°C Zmogljivost 6800µF