B41560A5339M000
pregled izdelka
Številka dela: B41560A5339M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 33000UF 20% 25V SCREW
Podatkovni listi: B41560A5339M000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41560A5339M000
Številka dela B41560A5339M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 33000UF 20% 25V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5196 pcs Podatkovni list B41560A5339M000.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.406" Dia (35.70mm)
Serija B41560 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8.8A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B41560A5339M
B41560A5339M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 17 mOhms
Višina - sedež (maks.) 3.217" (81.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 20 mOhm @ 100Hz
natančen opis 33000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33000µF