B41570E4479Q000
pregled izdelka
Številka dela: B41570E4479Q000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 47000UF 16V SCREW
Podatkovni listi: B41570E4479Q000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
72 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41570E4479Q000
Številka dela B41570E4479Q000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 47000UF 16V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4404 pcs Podatkovni list B41570E4479Q000.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca -10%, +30%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.032" Dia (51.60mm)
Serija B41570 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 16A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B41570E4479Q
B41570E4479Q-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.874" (22.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 13 mOhms
Višina - sedež (maks.) 3.217" (81.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 13 mOhm @ 100Hz
natančen opis 47000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47000µF