B41580A7339M000
EPCOSEPCOS
B41580A7339M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41580A7339M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 33000UF 20% 40V SCREW
Podatkovni listi: B41580A7339M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41580A7339M000
Številka dela B41580A7339M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 33000UF 20% 40V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6213 pcs Podatkovni list B41580A7339M000.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.032" Dia (51.60mm)
Serija B41580 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 11A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena 495-6387
B41580A7339M
B41580A7339M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.874" (22.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 13 mOhms Višina - sedež (maks.) 3.217" (81.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 12 mOhm @ 100Hz natančen opis 33000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33000µF Aplikacije General Purpose