B41580A8339M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41580A8339M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW
Podatkovni listi: B41580A8339M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41580A8339M000
Številka dela B41580A8339M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2577 pcs Podatkovni list B41580A8339M000.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.532" Dia (64.30mm)
Serija B41580 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 15A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B41580A8339M
B41580A8339M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.122" (28.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 12 mOhms Višina - sedež (maks.) 4.201" (106.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 11 mOhm @ 100Hz natančen opis 33000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33000µF Aplikacije General Purpose