B41605A4508M002
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41605A4508M002
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 5000UF 20% 25V SNAP
Podatkovni listi: B41605A4508M002.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
640 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41605A4508M002
Številka dela B41605A4508M002 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 5000UF 20% 25V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16639 pcs Podatkovni list B41605A4508M002.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija B41605 Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.1A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Druga imena B41605A4508M 2
B41605A4508M2
B41605A4508M2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 22 mOhms Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 27 mOhm @ 100Hz natančen opis 5000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 27 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 5000µF Aplikacije Automotive