B41691A8108Q001
pregled izdelka
Številka dela: B41691A8108Q001
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 63V AXIAL
Podatkovni listi: B41691A8108Q001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3080 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41691A8108Q001
Številka dela B41691A8108Q001 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 63V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23531 pcs Podatkovni list B41691A8108Q001.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca -10%, +30%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.827" Dia x 1.535" L (21.00mm x 39.00mm)
Serija B41691 Ripple Current @ Visoka frekvenca 7A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Can
Druga imena B41691A8108Q 1
B41691A8108Q1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 20 mOhms Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 56 mOhm @ 100Hz natančen opis 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 56 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije Automotive