B41692A7408Q7
pregled izdelka
Številka dela: B41692A7408Q7
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 4000UF 40V AXIAL
Podatkovni listi: B41692A7408Q7.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3080 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41692A7408Q7
Številka dela B41692A7408Q7 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 4000UF 40V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 13617 pcs Podatkovni list B41692A7408Q7.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca -10%, +30%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.827" Dia x 1.929" L (21.00mm x 49.00mm)
Serija B41692 Ripple Current @ Visoka frekvenca 7.8A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Can
Druga imena B41692A7408Q007 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 4000µF