B41821A9335M8
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41821A9335M8
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: B41821A9335M8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41821A9335M8
Številka dela B41821A9335M8 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4091 pcs Podatkovni list B41821A9335M8.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija B41821 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 40mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41821A9335M008 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 50 Ohm @ 120Hz natančen opis 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 50 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose