B41828A3687M
pregled izdelka
Številka dela: B41828A3687M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: B41828A3687M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41828A3687M
Številka dela B41828A3687M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5456 pcs Podatkovni list B41828A3687M.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija B41828 Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena B41828A3687M000
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 680µF