B41828A8477M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41828A8477M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: B41828A8477M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41828A8477M
Številka dela B41828A8477M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5351 pcs Podatkovni list B41828A8477M.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija B41828 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 715mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41828A8477M000 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose