B41828A9107M
pregled izdelka
Številka dela: B41828A9107M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: B41828A9107M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41828A9107M
Številka dela B41828A9107M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4452 pcs Podatkovni list B41828A9107M.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija B41828 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 296mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41828A9107M000 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose