B41851A9224M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41851A9224M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: B41851A9224M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41851A9224M
Številka dela B41851A9224M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5956 pcs Podatkovni list B41851A9224M.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija B41851 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.4mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41851A9224M000 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 754 Ohm @ 120Hz natančen opis 0.22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 754 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije General Purpose