B41856C7227M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41856C7227M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: B41856C7227M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41856C7227M000
Številka dela B41856C7227M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 485606 pcs Podatkovni list B41856C7227M000.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija B41856 Ripple Current @ Visoka frekvenca 900mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41856C7227M delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 70 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose