B41858C3188M
EPCOSEPCOS
B41858C3188M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41858C3188M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: B41858C3188M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41858C3188M
Številka dela B41858C3188M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 181488 pcs Podatkovni list B41858C3188M.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija B41858 Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.202A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41858C3188M000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 62 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 73 mOhm @ 10kHz
natančen opis 1800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 73 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1800µF