B41858C4398M000
pregled izdelka
Številka dela: B41858C4398M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: B41858C4398M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41858C4398M000
Številka dela B41858C4398M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84801 pcs Podatkovni list B41858C4398M000.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B41858 Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.381A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41858C4398M
B41858C4398M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 31 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 34 mOhm @ 10kHz natančen opis 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 34 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 3900µF Aplikacije Automotive