B41858C5158M000
pregled izdelka
Številka dela: B41858C5158M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: B41858C5158M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41858C5158M000
Številka dela B41858C5158M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 149201 pcs Podatkovni list B41858C5158M000.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija B41858 Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.028A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41858C5158M
B41858C5158M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 34 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 41 mOhm @ 10kHz natančen opis 1500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 41 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije Automotive