B41858C6188M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41858C6188M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: B41858C6188M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41858C6188M000
Številka dela B41858C6188M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91101 pcs Podatkovni list B41858C6188M000.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B41858 Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.989A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41858C6188M
B41858C6188M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 28 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 30 mOhm @ 10kHz natančen opis 1800µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 30 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1800µF Aplikacije Automotive