B41858C7157M000
pregled izdelka
Številka dela: B41858C7157M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: B41858C7157M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41858C7157M000
Številka dela B41858C7157M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 467474 pcs Podatkovni list B41858C7157M000.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija B41858 Ripple Current @ Visoka frekvenca 436mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41858C7157M
B41858C7157M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 246 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 274 mOhm @ 10kHz natančen opis 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 274 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije Automotive